Wpis z mikrobloga

Zapomniałem się pochwalić, że od 3 dni śmigam na lollipop. Póki co jest milutko, jakiś dziwny temat z certyfikatami się pojawił co wymuszało blokadę z pinem/hasłem/symbolem ale to tyle z ciekawostek. Sam upgrade bez problemów chociaż dosyć długo trwał. Ciekawy nowy sposób działania ekranu powiadomień, przez chwilę trochę szczypało, ale jest ok. Total commander wreszcie ma znowu dostęp do zapisu na całej karcie SD, (!!!) co tam jeszcze... bateria. póki co niewiele zauważyłem, chociaż nie wiem czy nie zeżarł mi wczoraj przez noc 20% jakoś tak bez sensu. zobaczymy
#android #lollipop #note4
b.....q - Zapomniałem się pochwalić, że od 3 dni śmigam na lollipop. Póki co jest mil...

źródło: comment_lm9ALi8W3MefDkEPca7P3Ml6dsWctuB2.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banannq: z tego co czytałem na forum, w Note 4 jest problem z połączeniami wychodzącymi, i czujnikiem zbliżeniowym (rozmowa jest słyszalna po 3 sekundach od rozpoczęcia rozmowy, i w tym momencie również zaczyna działać czujnik), masz taki problem u siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja i tak mam brand Play, więc OTA nie dostałem, ale może kiedyś się zmobilizuję do wgrania softu na czysto, i do
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: przed chwilą miałem przychodzące, nic się nie działo. Z wychodzącym zobaczę przy okazji.
ogólne wrażenia są takie, że telefon jak był zajebisty, to wciąż jest zajebisty. Większość różnic widać w menu ustawień. Ekran blokady i panel powiadomień trochę inaczej, fajnie działają. Jakbym nie dostał ota to pewnie bym nie instalował, ale jak już jest to git. Dla mnie uprawnienia do zapisu na karcie są najlepszym bonusem :)
  • Odpowiedz
  • 0
@JanuszProgramowania: na snapie nie ma tego buga. Tak przy okazji, to flashowałem update odinem bez wipe czy czyszczenia keszów i wszystko śmiga zajebiście. Nie wiem po co ludziska robią full wipe dla aktualizacji ota. Sensu nie ma. Benchmarki poszły w górę, wydajność w grach też, zero zwiech czy lagów. Imho aktualizacja na plus.
  • Odpowiedz