Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wasze wrazenia ale jak dla mnie to pierwsza polowe moglem sobie odpuscic bo tak latwo pkt to sie nawet w 2k15 nie zdobywa :P. 3 kwarte tez chyba nie ma sensu ogladac...dopiero pod koniec zaczyna sie obrona i wtedy warto na to patrzec
#nba
  • 12
@Wojt_ASR: No ale to to juz jest przegiecie jak dla mnie...bieganie od trumny do trumny bez najmniejszej spiny. Szkoda ze nie ma Kobiego. On zawsz podpinal troche Lebrona i fajna walka sie czasem zawiazywala
@Wojt_ASR: No wlasnie moglaby to byc troche bardziej widowiskowa gra gdyby sie starali w obronie. Z roku na rok All-Star wyglada coraz gorzej i jak widac gracze rzucaja alley-oopy zeby zadowolic dzieci na widowni. Obrona plus zacieta koncowka na pewno zapewnilaby lepszy mecz.
@marsellus1: wiesz, tylko ja mam takie wrazenie, ze mlodym sie jeszcze chce, bo chca sie wypromowac, a ci, ktorzy juz maja swoja marke po 1. nie chca sprowokowac zadnej kontuzji, po drugie za bardzo osmieszyc drugiego, tez nie za bardzo sie zmeczyc... no i dlatego wyglada to jak wyglada...
@Wojt_ASR: Tak samo bym to ujal i to jest problem juz od kilku lat. Wczesniej wygladalo to o wiele lepiej i mozna bylo rozegrac dobry All-Star bez kontuzji. Moze po tym co sie ostatnio stalo na meczu pokazowym reprezentacji USA teraz wszyscy maja zryta psyche i sie boja.