Wpis z mikrobloga

W związku z ostatnimi wydarzeniami i zaistniałą sytuacją w Europie nie należy zadawać pytań czy będzie wojna tylko należy zadać sobie pytanie kiedy ona wybuchnie i gdzie się to wszystko rozpocznie? Dlatego polecam wszystkim zainteresowanym kanał na YT Pana Adolfa Kudlińskiego, w jego filmach jest wiele ciekawych rzeczy i zastosowań, które pomogą nam przetrwać wojnę albo przetrwać ją naszym rodzinom jeżeli my pójdziemy w kamasze.

Zamieszczam link do kanału:
https://www.youtube.com/channel/UC-Zo-FhQgsj07JsGlpBpddw

#oswiadczenie #militaria #survival
  • 10
czy będzie wojna

@Micylian: Wojna prędzej czy później będzie na wschodzie. Nie licz na szybki atak na terytorium Polski.
Nie ma nas kto zaatakować w sąsiedztwie - jak narazie. Z Rosją mamy tylko malutki kawałek granicy.
@mRzielony: A słyszałeś takie stare mądre powiedzenie: kto pyta nie błądzi? Chyba lepiej się zastanawiać i analizować pewne fakty i dzięki temu przygotować się w miarę możliwości niż uważać że nie ma się na nic wpływu i czekać aż coś #!$%@??
@mRzielony: Może troszkę źle mnie zrozumiałeś ja miałem na myśli to że na pewno w niedalekiej przyszłości w Europie będzie wojna, niektórzy ludzi w Polsce się obudzili i zaczynają się przygotowywać. Moim zdaniem tworzenie drużyn strzeleckich i coś na wzór gwardii narodowej to bardzo dobry pomysł ale również przygotowywania zwykłych szarych ludzi są bardzo roztropne i moim zdaniem uzasadnione. Co do spekulacji co, gdzie i kiedy to już mniej ważne (