Wpis z mikrobloga

@Zeroize: Może z obrazka wygląda jakby było to było do mnie ale potwierdzam, że nie jest. Ja tylko chciałem się przywitać, może akurat w złym momencie zagadałem i dostałem taką chłodną odpowiedź :( :>
@Cychu: Nigdy się do nich nie pchałem z pytaniem o przygarnięcie. Sądzę, że nie miałbym szans ze stażem 2 miesięcznym :P
@Nivis: W tym klanie nie ma staży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz, odpowiedź chłodna, ale jak zobaczysz poniższy obrazek to zrozumiesz. Mam trudny czas gdzie gra stała się bardziej wymagająca, bo zacząłem expić IX i dążę do działa oraz expię Emila, który jest chyba dla mnie najwolniej zdobywającym doświadczenie tdkiem jakimi do tej pory gralem.
Natomiast nie ukrywajmy tego, że Emil nie jest "czołgiem" którym można mieć
Pobierz Z.....e - @Nivis: W tym klanie nie ma staży ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Wiesz, odpowiedź chłodna, a...
źródło: comment_qe9YFTGvWZwcC1s1FqJkrmc5ZcBm4XAe.jpg
@Cychu: W nienawiści do arty. Tak zostałem wychowany :D
Pewnie po cichu tam u was większość artami gra. Tylko się nie przyznają :P
@Zeroize: Też właśnie expie IS-8 i też #!$%@? do działa, bo padaka na lufie IS-3. Znam ten ból :P
@Nivis: Działo IX tieru już mam, a teraz dążę do topowego X. IX robi już robotę, ale to jeszcze nie jest to czego oczekiwałbym od czołgu który niby jest HT ale gra się nim jak MT, ale z jego czasem przeładowania ponad 10 sekund ciężko jest mi wyciągnąć więcej dmg niż ilość jego hp, co widać po średniej dmg na screenie- zwłaszcza gdy się robi gorąco w bitwach 1 vs 1
@Nivis: "Nigdy się do nich nie pchałem z pytaniem o przygarnięcie. Sądzę, że nie miałbym szans ze stażem 2 miesięcznym :P"
Masz rację, wszak podczas swego dwumiesięcznego stażu na pewno zagrałeś sporą ilość pomidorowych partii, zwłaszcza na początku swej kariery. Ponadto musisz wiedzieć, że przyjmując ludzi do klanu bierzemy pod uwagę następujące parametry:

1. Staty, staty i jeszcze raz staty. Tylko staty grają i nic innego nie ma znaczenia.
2. Gold.