Wpis z mikrobloga

@mrafo: Mnie zastanawia jedna rzecz. Sam ostatnio w wywiadzie powiedział, że użytkownicy wykopu to "niższy grunt społeczny", a siedzi tutaj i wrzuca swoje gówniane zdjęcia z podpisem typu "dd", lub "vv" i domaga się atencji. I jeszcze to jego przeświadczenie o własnym mesjaniźmie.. Na każdą krytykę odpowiada w ten sam sposób: "ja uratowałem Polskę, mogło być tak zajebiście, ale to Wy wybraliście SLD i Kwaśniewskiego przez co zniszczyliście ten kraj".
  • Odpowiedz
@mrafo: kiedyś u mnie na uczelni gościem wszechnicy bezpieczeństwa był Leszkie. Wszedłem wyszlem bo chamstwa i buractwa gownoznawstwa nie zniese. Serio jakbym takie tołki próbował profesorom wcisnąć to by mnie #!$%@?, ale widać januszy z wąsem przyjmują jak braci.
  • Odpowiedz
@mrafo: Przez niego to Polska znajduje się w miejscu , w którym aktualnie wegetuje/Przez prywaciarzy nie do jednego zapukał dzień sznura ;)
  • Odpowiedz
@ketorw: @CichyBob: z jednej strony to, że daje się z prowokować i odpowiada już jest delikatnie mówiąc niezbyt wybitne ale zważywszy jacy anonimowi użytkownicy się pod tym co wrzuca wypowiadają będę stał zawsze po jego stronie (jeśli tylko odpisuje w miarę kulturalnie). Prawda jest taka, że czego by nie mówić, jakich jego śmiesznych i egocentrycznych cytatów nie wyciągać to co pisze w porównaniu do ścieku i wyzwisk jakimi
  • Odpowiedz
Leszke Polskę-zbaw, uratował Polske przed złem wszelakim
ratowanie Polski przed złem wszelakim, oraz nauka jezyka polskiego na poziomie gimnazjum\LO to zbyt wiele !
skąd czas na wszystko

uratował Polskę przed złem wszelakim, można wybaczyć parę błedów w języku kraju który zbawił chyba no NIE ?!
Kropki też niech stawia .Gdzie mu się .Podoba! Ten kraj on zbudował więc kropki też może powiedzieć gdzie .Stawiać ,;?
  • Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem, bardzo głupio robią, że odpisują w ten sposób, bezczelnie w pierwszej osobie "ja", "mnie", itd. Wcześniej, jak wrzucali śmieszne fotki, to jeszcze mniej rozgarnięci użytkownicy się nabierali i odpisywali w stylu "Panie prezydencie..", itd. Teraz, średnio inteligentny szympans widzi na pierwszy rzut oka, że to nie on odpisuje, tylko ktoś z jego pracowników odpowiedzialnych za PR.
A można tak samo dosadnie odpowiedzieć w prostych zdaniach, maks. 4-5 prostych słów
  • Odpowiedz
Teraz, średnio inteligentny szympans widzi na pierwszy rzut oka, że to nie on odpisuje, tylko ktoś z jego pracowników odpowiedzialnych za PR.


@turbonerd: chyba jednak nie, srednio rozgarnięty szympans z PR nie odwalałby takiej żenady, a jednak półbóg-leszkę i jego mniemanie o sobie jest nie do podrobienia
  • Odpowiedz
Nawet jeśli zaproponują mi sto milionów dolarów, pełną salę widów i sławę do końca życia za wypicie piwa z Lechem Wałęsom to odmówię! Bo z **** nie pije :)
  • Odpowiedz
Dlaczego Wałęsa jest taki zakompleksiony? Właśnie ludzie w głębi duszy zakompleksieni poniżają innych, wywyższają się. Kurczę, osiągnął w swoim życiu bardzo, bardzo dużo i nadal musi poprawiać sobie samopoczucie mówiąc do ludzi "mały człeku". To jest bardzo smutne. Klasę człowieka poznaje się po tym jak traktuje ludzi, którym się mniej powiodło.
  • Odpowiedz
Zawsze myślałem, że on pisze na Mirko z takim wykopowym sarkastycznym uśmieszkiem, w którym tak samo jak śmiejemy się z innych to tak samo śmiejemy się z siebie. Wychodzi na to, że on tego nie czuje i odpisuje na poważnie.
  • Odpowiedz
@mikkeboss: Jak widziałem ze 100 wypowiedzi Wałęsy, to dam sobie kawałek paznokcia uciąć, że nie jest zdolny napisać ani jednego zdania współrzędnie złożonego. Chyba, że rzeczywiście "sam publikuje", tylko ktoś mu dyktuje co ma napisać :-).
  • Odpowiedz
@mrafo: "Oh jaki ja jestem zajebisty, moja zajebistość przerasta wszechświat, ba, z multiświatów mnie zapraszają jednak nie jestem w stanie swojej genialnej i perfekcyjnej osoby rozmnożyć na tyle kopii, żeby wszyscy moi poddani mogli spijać mój kunszt. Zobaczcie zdjęcia jak biją się o miejsca w klasie jak wykładałem o byciu zajebistym, jakby pousuwać takich parobów jak ty, zmniejszyła by się kolejka klękających do miecza i cały świat miałby możliwość wygrzebania
  • Odpowiedz