Wpis z mikrobloga

@SquashPL: Jak ze stabilnością maliny przy tym 1GHz? Nie ma zawieszeń albo problemów z urządzeniami USB? W mojej Malinie na takim samym zasilaniu i niedużym oc (bo już przy CPU:800MHz) słabo działały niektóre urządzenia USB: dokładnie kamera USB. Sama malina działała ale po jakimś czasie lsusb nie pokazywał już kamery.
@ciasneszelki: działa całkiem dobrze, mam zawsze podłączonego pendrive, mysz pod usb, internet po lanie - i przy stremowaniu z wtyczek czy oglądaniu filmów FullHD z nośników zewnętrznych nie ma problemu. Do tej pory zawsze stabilna. + to korzystam ze sterowania z telefonu przez Yatse. Tyle że kamerka może być bardziej prądożerna niż to czego ja używam. Zamierzasz wymienić na B ver 2?
@SquashPL: Być może jest to wina konkretnej kamery - zbyt mało tolerancyjna ; ) Zasilanie kamery raczej dobre bo z HUB'a aktywnego podpięta. Mam wersję B, wymieniał nie będę (loads: 0.17 [1 min] · 0.26 [5 min] · 0.28 [15 min], running at 700MHz (min: 700MHz · max: 700MHz)) ale pewnie kupię drugą i to już będzie Raspberry Pi 2.