Wpis z mikrobloga

Trochę #rozdajo #pizza dla mireczka, który pomoże z wymyśleniem nazwy dla działalności, którą chce otworzyć. Dla najlepszego pomysłu zamawiam pizze pod wskazany przed mireczka adres.
Bedę zajmował się grafika i temu pochodne, głównie projekty graficzne na potrzebny internetowe, logotypy, strony, aplikacje, 3d i animacje.
Fajnie było by gdyby, nazwa była po angielsku i miała domenę .pl i com, angielska i na tyle prosta, że normalna grażynka jak usłyszy tą nazwe to nie bedzie trzeba jej literować :)
Mireczki pomóżcie mi, bo już głowię się z tym dobry tydzień,a może rzucicie świeżym pomysłem i powstanie coś fantastycznego.
  • 70
  • Odpowiedz
@DyrektorInternetu: bardziej spodziewałem się propozycji do tych, które gdzieś po głowie mi chodziły: nexway, segoway,fendi, branti, evento, spectrum itp. Nazwa nie musi sie kojarzyć się od razu z designem. Może być właśnie coś z czapy, co fajnie brzmi i da się zapamiętać :)
  • Odpowiedz
@ludzik: nie będe ukrywał, że głos ludu też jest ważny i muszę wziąć go pod uwagę... jednak w tej sytuacji nie wiem czy złapałbym choć jednego klienta ;P
  • Odpowiedz