Wpis z mikrobloga

@jos: Masz na pewno najnowszą wersje? Jakiego masz andka? Jak dla mnie jest mega intuicyjna i wygodna. Teraz jeszcze z material design. Nie miałem też problemów z załącznikami. Może masz też problemy z netem ,że przy dodawaniu załącznika Ci padł net gmail zgłupiał, albo stworzyłeś maila dodałeś załącznik i długo go nie wysyłałeś a jak go wysłałeś to załącznik wygasł już. Dziwna sprawa.
  • 1
@cyberyna: faktury ocenzurowali xD

@pawel22: prosty ale co z tego. Wymieniam kilka mejli z jednym adresem. Dostaje nowa wiadomosc. widze ja w skrzynce, pukam w nia i co? Zamiast miec najnowsza wiadomosci u gory to mi debil pokazuje na samej gorze pokazuje stare wiadomosci, przebieg #!$%@? korespondencji. To jest glupota a nie intuicyjnosc. Przeczytanie nowej wiadomosci - spoko. Rozmowa za pomoca mejli gdy klikasz odpowiedz, rozmowca tez odpowie itd -
@jos: Podejrzewam ,że to co pisałeś pawłowi z tym ,że pokazuje na samej górze stare wiadomości to jest przez to grupowanie wiadomości. Tu muszę przyznać rację ,że nie zawsze gmailowi dobrze wychodzi układanie maili w rozmowy. Póki Ty i rozmówca klikacie na "odpowiedz" i nie zmieniacie nic w wiadomości i temacie to gmail będzie to traktował jako jedną rozmowę i będzie to grupował. Wystarczy jednak ,że druga osoba kliknie odpowiedz i