Wpis z mikrobloga

Dawno się tak wstydu nie najadłem...
Poszłem( bo miałem blisko ) w piątek do fitness platinium na Lea, no i mi się spodobało więc wczoraj postanowiłem wybrać się ponownie, ale nie mogłem znaleźć nigdzie klapków, jak na saune bez klapków?! więc znalazłem jakis stare ale stwierdziłem że zapytam też panie w recepcji czy nie zostały po ostatniej wizycie. Wchodząc zadałem pytanie czy to możliwe, że gdzieś są, a pani na to, że ma worek rzeczy znalezionych i da się coś załatwić i jakoś tak dziwnie na mnie spojrzała. Po saunie ubrałem się i cisne odebrać kartę multisporta i pytam pani czy może sprawdzić czy są gdzieś moje LACIE?
One (bo dwie ) patrzą na mnie z miną jakbym prosił o wybielenie odbytu alb wygryzienie włosów na klacie, ale zaczynają coś kręcić, czy teraz mają sprawdzić? czy to konieczne? a ja na to, że to moje jedyne LACIE w Krakowie i ich potrzebuje. A one z obrzydzeniem, że no dooobra, ale jaki kolor i rozmiar, więc ja wskazuję na stopy i mówię że taki sam rozmiar jak moja stopa i że czarne, a one na to:
- uffffff!!! myśmy zrozumiały że pan zgubił GACIE, i chce pan żebym przyniosła panu pańskie GACIE...
P.S. swoją drogą nieżle #!$%@? mają czasem te dziewczyny, bo znając ludzi to są tacy co wracają po przepoconą skarpetkę i się dziwią dlaczego jej nie ma skoro tydzień temu ją zostawiłem...

##!$%@? #alewstyd #fitness #yafud #coolstory or #nocloolstory
  • 14
@Pampek: sytuacja wygląda tak że te Panie skracają dystans, one zaczęły mówić do mnie po imieniu, pierwszego dnia. wieć ałtomatycznie czułem się głupio mówiąc do nich per Pani, platinium wymusza na tobie takie zachowanie, więc czasami walisz prosto z mostu, używając potocznie. takie mają zasady, masz się czuć jak wśród znajomych. Pewnie dlatego też chlapnąłem LACIE, zamiast, obuwie typu klapek, model japonek :D