Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie drugie konto steam z csgo na allegro z tej aukcji : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5043603714&ref=last-visited
Co się okazało oprócz CSa na koncie było multum innych gier takich jak: Day Z, cała kolekcja GTA, Arma 3, Rust i chyba jeszcze z 20 innych płatnych gier, plus do tego 400 rubli czyli jakieś 20 zł. Myśle sobie fajny interes zrobiłem. Ale co się okazuje gość sprzedaje kradzione konta, bo właśnie patrze na maila i mam jakieś 20 próśb o przywrócenie hasła. I teraz mam dylemat, mi samemu kiedyś w zamierzchłych jeszcze czasach skradziono konto steam i to nic przyjemnego, oddał by je tej osobie tylko nie wiem za bardzo jak do niej kontakt znaleźć bo zaraz po instalacji wyzerowałem całe info z profilu łącznie ze znajomymi. Macie jakieś pomysły?
#csgo #steam
  • 10
Kupiłem sobie drugie konto steam z csgo na allegro


@ridim: Sam sobie jesteś winien. Kont Steam się nie kupuje ani nie sprzedaje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Cin: @zakowskijan72: Ok poszedł ticket do supportu, zobaczymy co z tego wyniknie.

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak taka osoba jest w stanie zhakować tyle kont w tak krótkim czasie?
Ten gówniak który ma konto Junior na allegro sprzedał już ponad 800 kont i jak dobrze liczę to zarobił coś około 20k