Wpis z mikrobloga

@Zoxico: dobra historia :) No umknela mi, moze dlatego ze nie ogladam wiadomosci w tv prawie wogole.
Ale trzeba miec pecha - idziesz do biedy w Miliczu i ocierasz sie o smierc bo ukasil cie pajak z kolumbii.
@bocznica: jeszcze jak :) w sumie był chyba nawet wykop na głównej i kilka wpisów o tym. relację z tego, co się tam działo miałem z pierwszej ręki, bo rodzina mieszka zaraz obok tej biedronki :) opowiadał mi tato, jak ekipa dezynfekcyjna w kombinezonach przyjechała na następny dzien i okleiła sklep folią, coby się pewnie wentylacją pająki nie wydostały czy coś :) szkoda, ze mnie tam wtedy nie było.
@bocznica: Heheh, no podobno się przyłożyli :) W sumie trudno im się dziwić. Nie za często mają jak się wykazać ci... dezyfekanci? Jak by nie patrzeć to podobne akcje na całym świecie można by zliczyć na palcach jednej ręki :)
@Zoxico: o kurdwa! Jakbym tam mieszkał, to do tej biedry tylko ze szpadlem albo inno siekiero bym chodził... Omatkobosko jak ja nienawidzę tego robactwa... AŻ MI CIARY PO PLECACH PRZESZŁY JAK SE POMYŚLAŁEM ŻE MIE SPOTKAŁ TAKI ZWIERZ!