Wpis z mikrobloga

Poszukuję auta do 10k cebulionów (pierwszy samochód). Nie mam ciężkiej nogi, ale zależy mi na tym by auto było w miarę komfortowe i najmniej problematyczne. Zalecany podtlenek LPG. Wśród propozycji widnieje:

- Toyota Camry
- BMW e39 520d
- BMW e46 1,8 TSI
- Volvo S40
- Saab 9-5

Na co się zdecydować? Jakieś inne sugestie?


#samochody #auta #uzywanesamochody
  • 29
@patrykolos: piszesz o LPG, a na liście beema w dieslu? a tak już poważnie, to pierwsza gablota powinna być tania i łatwa w naprawie z tanimi częściami i dlatego właśnie powinny pojawiać się tutaj "wynalazki samochodopodobne"
@patrykolos: nie wiadomo jaki masz gust. Jeżeli jesteś taki jak ja i w każdym samochodzie potrafisz sie "zakochać" no to masz przesrane. Bo do 10k jest juz jakiś wybór a każdy samochód czymś może przyciągnąć - nawet opel i Fiat
@patrykolos: Do 10K zł szukaj e39 z benzyną, spokojnie można znaleźć i to będzie dużo lepsza opcja od diesla, który po pierwsze jet dosyć słaby, a po drugie droższy w serwisie od benzyny i czasem może sprawić problemy. Sam mam e39 520i 1998r niedawno sprowadzoną, blacharsko oryginał, przebieg 175k potwierdzony w ASO, chodzi i jeździ zajebiście więc polecam.
E46 najlepiej również z silnikiem 2.0 150KM, bo r6 w bmw to najlepsze
@marekdgr: Jestem zdania, że lepiej zapłacić za auto w dobrym stanie troche więcej niż szukać nowszego modelu za taką samą kase. Kupisz starszy model i za reszte kasy możesz w nim coś wymienić np. Rozrząd. Kupując nowszy za taką samą kase musisz szukać wśród najtańszych okazji i różnie to bywa :)
@Kejran: 70/30 na korzyść miasta, ale główna trasa obrzeżami, więc trochę inaczej się liczy.

@keep_it_real: Dlatego szukam auta za takie pieniądze. Nie ukrywam, że rok na nie odkładać nie będę musiał, więc w wypadku wpadki nie będę płakał.