Wpis z mikrobloga

Wykopowy Bank Centralny próbuje mnie oczerniać, ba co gorsza spekulanci nawet nie kryją się tym kim są.
Obecnie Tajnym Dyrektorem Wydziału ds. Spekulacji w WBC jest niepozorny @ninetyeight który zazwyczaj pilnuje swoich agentów, ale teraz widzę, że zaczęli być bardziej otwarci. Kolaboranci, współpracujący z wrogiem, działający na rzecz osłabienia plusa i nie wprowadzania minusa do wolnego obiegu to:

@ninetyeight
@biczek
@tutirutu
@llorT
Ich lista będzie stale aktualizowana, a tymczasem powiedz STOP BARBARZYŃSKIM DZIAŁANIOM WBC, i działaj dla lepszego mirko i silnego plusa.

Walcz pod tagiem #antywbc razem z bojownikami takimi jak:
Profesor @szybkiekonto popierający mirkową szkołę ekonomii, czyli nurt inny ale liczy się chęć zmian!
Czy znana działaczka na rzecz praw mirków @ycnamocaba

BIAŁKOV i JEGO DZIAŁAJĄCY W CIENIU BRAT MOGLI SKŁÓCIĆ MIRKOSEJM ALE NIE SKŁÓCĄ LOGICZNIE MYŚLĄCYCH POPIERAJĄCYCH SILNEGO PLUSA MIRKOWICZÓW!!!

#wbc #antywbc #mirkosejm #ekonomia #januszekonomii #kursplusa
  • 12
  • Odpowiedz
@ninetyeight: Gdyby nie to, że admini również siedzą w kieszeni WBC, a Białkov znaczną większość logicznie myślących administratorów zastąpił niedorozwiniętymi dziećmi z downem, które ślepo za nim podążają to siedziałbyś już za kratkami!!!
  • Odpowiedz
@llorT: Widzicie mirkowicze? Sugerują mi już zażywanie narkotyków. Niedługo będą sugerować, że jestem wariatem, a potem pewnie popełnię ''samobójstwo"
  • Odpowiedz
@szybkiekonto: Smutne jest to, że z tego co pamiętam koalicja rządowa nie chciała nawet podjąć rozmów z administracją ( ͡° ʖ̯ ͡°) o możliwości współtworzenia wykopu przez społeczność. Wtedy moglibyśmy walczyć o wprowadzenie minusów na mirko z ław sejmowych, a nie wszczynać rewolucje.
  • Odpowiedz