Wpis z mikrobloga

  • 1
@kowalale brzmi najrozsadniej
@michalkosecki zawsze to dokładanie :)

@CzySwieciSaPoToAzebyZawstydzac i @Felonius_Gr swoja przygode ze smartfonami zaczalem od lg swift (ten pierwszy) bosze jak to działało... Pozniej kolejne gownotelefony a androidem i nadszedł czas na nowego iPhone 4. Najlepszy telefon jaki mialem. Był dlugo. Prawie poltora roku. Spadl na beton i tak zakończył swój żywot... Musiałem kupić coś szybko do 700 zł. Padło na wychwalaną wtedy na wykopie motog. Nie załuje złotówki na
@koniu9191: Ja miałem ten sam dylemat. Nie kupuj ich - jednak nowy telefon, to nowy telefon. #!$%@? wie, czy te nie były naprawiane, albo sprowadzane z Chin i mają jakieś nołnejmowe wyświetlacze za 50 zł, które się zjebią za miesiąc. Szkoda ryzykować, a jak już koniecznie chcesz, to pamiętaj o spisaniu umowy kupna-sprzedaży. :)

Jeden jest w lepszym staniu, ale ma gwarancję tylko do czerwca, a nie przez rok. :<
@koniu9191: 830 technicznie jest bez zarzutu tylko cena jest ujowa. Te 1100 jest cena ok wg mnie, ale za ta kasę dostaniesz Tel z fvat marża a to może się skończyć brakiem gwarancji. Tak samo te 930 po 1400. Twój wybór w razie co. Ja wkrótce wezmę na 90% 830 bo stwierdziłem, że 930 prędzej dostanie następcę i ma średnia baterię a jakby mi win10 nie podpasi to będzie mniejsza strata.