Wpis z mikrobloga

Zapalenia prostaty od czego?


@nnogi: Zapalenie prostaty może być spowodowane zastojem wydzieliny stercza. Kiedy często nie dochodzi do wytrysku lub wydzielina wydzielana jest w zbyt dużej ilości, może zalegać w prostacie i wywołać stan zapalny.

Tylko nie zacznijcie mi tu mówić o polucjach. To mechanizm obronny, ale tylko ostateczny.
@bagno_zwyczajne: i to jest najlepszy powód żeby przeglądać ten tag dla beki. Wszędzie stuleje myślący że niewalenie konia da im nadprzyrodzone siły, nagle kobiety same zaczną im wskakiwać do wyra i staną się podrywaczami #1 dzięki zgromadzonym siłom seksualnym, a do tego zyskają masę wolnego czasu i zaczną swój wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°). A cała idea czyli walka z uzależnieniem od porno jest im obca.
@twojemulti: po pierwsze ile masz lat?
po drugie alkohol, a nie alkochol

wszystkim od nofapu doradzam kupić i przeczytać książkę typu " o chłopcach dla chłopców " lub co się dzieje z moim ciałem ", a nie szukać problemu
@twojemulti: #!$%@? gościu, masz 18 lat, hormony dostają szału, to normalne
nic się nie przejmuj. a jak chcesz potwierdzenia ogarnij książkę o dorastaniu, tylko nie pisaną przez jakiegoś gorliwego katolika