Wpis z mikrobloga

Jadłem wczoraj po raz drugi PIZZE PAPA PEDRO. W smaku bardzo dobra ale jak zobaczyłem później skład to się przeraziłem. Rozumiem ewentualnie jakieś 1-2 chemiczne dodatki do smaku i wyglądu ! Ale aż tyle ? :( Ciekawe jakby ten wyrób smakował i wyglądał bez tej całej chemii ? A tak w ogóle nie da się prościej ? Cała ta żywność obecnie musi być aż tak mocno podrasowana, a smak wyostrzony ?
Można jeszcze ? kupić jakąś mrożoną pizzę bez chemicznych polepszaczy smaku i wyglądu ??????
#gotujzwykopem #pizza
3Ramirez - Jadłem wczoraj po raz drugi PIZZE PAPA PEDRO. W smaku bardzo dobra ale jak...

źródło: comment_HYqPuLQ2G7uEg8SG1rG27600a4jZXrgA.jpg

Pobierz
  • 13
@benzdriver: 5,99 zł kosztowała, to nie taka znowu najtańsza ...
Przeważnie skład jest napisany dosyć drobnym drukiem, to jak człowiek zagoniony na zakupach, nie zawsze zwróci na wszystko uwagę. Kiedyś kupowałem pizze Dr. Oetker i z Lidla, tam trochę mniej było tych polepszaczy.

Ogólnie to jest takie śmieciowe jedzenie, ale na co dzień ze względu na czas, koszty i chęci, nie da się jeść (zamawiać) tylko jedzenia z dobrej restauracji czy
@Swallow25: Kiedyś miałem większą zajawkę/chęć na robienie ciekawych posiłków/dań, chociaż w zeszłym roku u mnie na “tapecie” był np. hummus i ciecierzyca. Obecnie robię proste obiady ale z dobrych składników !!!
Domowa pizza jest niestety zbyt czasochłonna :( smakuje na pewno świetnie, ale cóż ... ...
@3Ramirez: sam nie jestem wielkim fanem pizzy. Jak juz mi sie zdarzy to zamawiam z Pappa John's albo z innej lokalnej pizzeri. Ale gdybym mial pizze jako istotny element diety, to zrobilbym sobie spody, zamrozil je. I potem w zaleznosci od upodobania sam sobie komponowal pizze z dodatkiem swiezych wedlin, serow czy warzyw.
Unikiniesz w ten sposob jedzenia syfu, sam sobie skomponujesz pizze wedlug wlasnego uznania. I do tego szybko i
@3Ramirez: Gościu, po kiego zamazałeś producenta? :) Ja właśnie szukam zdjęcia z producentem, bo Biedra wycofała te pizze, a były wyśmienite! Masz jeszcze zdjęcie w orginale, aby spojrzeć? Producentem jest Iglotex?