Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać. Siedzę sobie przed kompem i nagle słyszę trzaski na poddaszu. Idę, patrzę a tam otwarty balkon. Podwójne #!$%@? drzwi! A trzaskają inne od poddasza. Pozamykałem wszystko, sprawdziłem i nikogo nie ma. Coś jest nie halo.

#creepystory
  • 88
  • Odpowiedz
@malytrol: @czeblin1: @Azar44: @janusznowak01: @Chaczins: @pneumokok: @toworel: @zeeman:

Panowie żyję. Podaję dalszy ciąg. Po kolejnym trzasku o 5:30 zadzwoniłem po kumpli. Ci byli na miejscu w ciągu 20 minut (obydwaj mieszkają w tej samej dziurze co ja) Ostatni wpis troszkę przyśmieszkowałem, bo już wtedy byli u mnie i zacząłem im robić kawę i jakieś śniadanie (coś im się należy za #!$%@? z łóżka w
  • Odpowiedz
@czeblin1: zamykałem je osobiście, nigdy wcześniej nic takiego się nie działo, więc zamki są dobre. Sprawdziłem teraz jeszcze raz. Trzymają. Co do kamerki to nie przesadzajmy, chyba mnie żadne duchy czy inne gówno nie straszy nie? Zresztą duchów nie ma.
  • Odpowiedz
@BQP: Zostałeś nawiedzony przez ducha Kamila, przywołuje go zbyt częste używanie mirko. Musisz zostawić na poddaszu duże opakowanie Mutant Massa, aby przebłagać go by sobie poszedł.
  • Odpowiedz
@BQP: Mam pewną hipotezę. Może śnieg Ci napadał w futrynę i przy zamknięciu drzwigo nieświadomie ubiłeś. Wiem to z doświadczenia u siebie z wejściowymi drzwiami, że kupka śniegu i drzwi się nie domknie. Spróbuj jeszcze ustawić przy drzwiach coś ciężkiego żeby nie otwierały się. Swoją drogą teraz jak jest jasno to nie otwierają się same?
  • Odpowiedz
@BQP: Mam nadzieję że nie smieszkujesz. Ktoś w twoim domu kiedyś zmarł? Bawiłeś się w jakieś przywolywanie duchów, czy coś w tym stylu? Rozumiem że w to nie wierzysz, ale wiele takich historii było. Szczególnie z tym przewracaniem przedmiotow jest to bardzo często występujący wspólny element w takich niewyjaśnionych, dziwnych sytuacjach.
  • Odpowiedz