Wpis z mikrobloga

343-1=342
No sesja powoli dobiega końca, to sobie w pociągu obejrzałem film.

Jak ojciec i syn

Genialna opowieść o tym jak dzieciaki zostały zamienione po porodzie i rozterce jaką mieli rodzice jak się dowiedzieli że to nie ich.
Japoński dramat, klimat strasznie przyjemny. Normalnie nie mam za co się przyczepić do tego filmu(pewnie jest się do czego przyczepić ale "szok kulturowy" jakoś to zniwelował w moim przypadku), wszystko mi się w nim podobało. Gra aktorów genialna. Japonki strasznie ładne, nawet jak mają swoje 33lata na karku, to jestem pod wrażeniem jak świetnie wyglądają. ()Dzieciaki też świetnie zagrały, chociaż wydaje mi się że jeden był zbyt stary do tej roli.

Nie myślałem że ten film tak zagra mi na uczuciach. W ostatniej scenie nawet się wzruszyłem(nie płakałem). Film klimatyczny i wciąga, po głębszych rozkminach nawet nie wiem jak ja bym się zachował w takiej sytuacji? Czy bym chciał żeby dzieciak dalej był ze mną, czy jakoś wychowywać wspólnie razem z tą drugą rodziną.

Muzyka. hmm.. kurde nie mogę nic sobie przypomnieć z tego. Przypominam sobie tylko motyw z fortepianem w tle który jakoś wybitny nie był. Może miał nadać klimatu że ten dzieciak ciągle grał?

Ocena 8/10 Nie jest to film dla każdego! Niektórzy mogą się nudzić podczas oglądania, bo niektóre sceny trochę oczywiste oraz ciut długie, lecz mnie ciągle trzymały w skupieniu.

#metsan365filmow #film #filmy #ogladajzwykopem
Metsan - 343-1=342
No sesja powoli dobiega końca, to sobie w pociągu obejrzałem film...

źródło: comment_mxP7QRELeuyPOBACPFNbdvilAfVNl1nK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz