Wpis z mikrobloga

@josedra52: nie, od czego niby? Wentylatory na wolnych obrotach są.
@enef: http://www.ltadoncaster.com/ (mieszkam w uk)
@Murzinio, @DywanTv:

W budzie nic specjalnego, najnowsze to nie jest już:

4670k podkręcony do 4,5ghz, fera 2 z dodatkowym wentylem. Asrock z87 extreme 3, 3 dodatkowe wentyle 120mm w budzie coolermaster 430 (ma byc czwarty w obudowie z boku, ale kabel jest nowy do przelutowania więc wyjąłem cały wiatrak), Be Quiet Dark Power
  • Odpowiedz
@DywanTv: no rok temu kupowałem sprzęt ze świadomością że nie jest to mega top tier i się starzeje. Grafiki nie zmieniam, bo nie mam po co i tak. W csa tylko gram, dayz czasami. Na gry raczej czasu nie mam tyle co kiedys. To co widać na tym biurku kosztowało mnie coś ok 1k gbp i nie były to pieniądze zarobione lekko. Do uk przyjechałem z dziewczyną mając w kieszeni 500gbp
  • Odpowiedz
@DywanTv: Dzięki. W Polsce takiego sprzętu bym pewnie do tej pory nie miał, bo tam perspektyw na zarobek nawet nie ma. Nawet na utrzymanie cięzko zarobić. Emigruj cumplu bo czas leci a życia szkoda na wegetację.
  • Odpowiedz
@bbackbone: Co przyniesie przyszłość zobaczymy, nie ma co planować konsumpcji czegoś, jeśli nawet nie wiemy ile nam owej rzeczy zostało, umrę jutro i po planach :D Ale dzięki! Pozdrawiam! Dużo FPS i niskich temperatur!
  • Odpowiedz