Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy moja znajoma zasnęła w autobusie w drodze do Krakowa i przejechała kawałek dalej w stronę Warszawy; jakieś 2/3 drogi między Krakowem a Kielcami. W tym momencie zaczynałem opisywać historię na mirko żeby się poradzić w jaki sposób mogę jej pomóc (http://www.wykop.pl/wpis/11303498/pytanie-nocnazmiana-moja-znajoma-zaspala-w-autobus/). Kierowca wysadził ją w Jędrzejowie zapewniając że będzie tędy przejeżdżał autobus do Krakowa. I przejeżdżał, tyle że nie zauważył jej mimo że machała rękoma i wyszła na ulice.

Lekko się zestresowałem bo następny autobus stamtąd był za 3 godziny a ona nie była zbyt ciepło ubrana i martwiłem się o nią. Wtedy z pomocą przyszedł @murgal i wraz ze swoją dziewczyną zaproponował że przyjedzie po moją znajomą (działo się to po 3 w nocy) i podwiezie ją do Kielc na autobus. Tak też zrobili i uratowali ją. Także z tego miejsca chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za pomoc i powiedzieć że jesteście super i oby więcej takich ludzi! O takie mirko nic nie robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#coolstory #truestory #nocnazmiana
  • 52