Wpis z mikrobloga

Ostatnio trwa wojna moderatorów z Mirkami. Moim zdaniem chodzi o to, że chcą "odchamić" serwis, żeby móc sprzedawać droższe reklamy dla poważniejszych firm. Jeżeli wejdziecie na Wykop i Onet i porównacie kto się reklamuje tu i tu, to zrozumiecie o co chodzi.

Moim zdaniem te "odchamianie" serwisu na siłę jest bez sensu. Z jednej strony Wykop korzysta z prawa monopolisty, bo wie, że Mirki nie pójdą, gdzie indziej, ale moim zdaniem to kwestia czasu, kiedy powstanie alternatywny mikroblog zblizono wszystkimi funkcjami, wyglądem i wszystkim do mirko. Dlatego zanim do tego dojdzie Powinni zlikwidować na Wykopie Mikroblog i przenieść go na oddzielną domenę i zostawić jako oddzielny "produkt". Wtedy będą mogli skończyć z moderowaniem-odchamianiem i rozwijać Wykop i Mirko jako dwa oddzielne produkty. Co wyjdzie na zdrowie dla wszystkich.

Dlatego mam do Was #pytanie co sądzicie o inicjatywie #mirkobezwykopu

Może @m__b też powie swoje zdanie?

#moderacjacontent
  • 9
@Fagaldo_Antonio: jeżeli na mirko ma panować odchamianie, a główna to ostoja spokoju, to załóżmy taki scenariusz... pewien użytkownik1 pisze ładne rzeczy na głównej, a na mirko głupoty. Ktoś zainteresowany jego eleganckim wpisem na głównej zajrzy w jego profil i spojrzy na głupoty wypisywane na mirko. Nie wiem, tak rozkminiłem, albo jest już dla mnie za późno na rozkminy ( ͡° ʖ̯ ͡°)