Wpis z mikrobloga

@ChineseMobilePhones: ja chce tylko robić cebulowe interesy :) a co do dhgate, to jak ja pisałem czemu mam awaiting shipment, to support pisał mi że czekają aż sprzedawca wyśle towar, a jak pytałem czemu anulowali, to powiedzieli że sprzedawca nie wysłał towaru w wyznaczonym czasie, także jest spora różnica co do 1 edycji(chyba, no w 1 tylko kilka zamówień robiłem).

W dodatku jedne zamówienia mi przechodzą a inne nie, i nie
@fanfarek: @fanfarek: możecie podzielić się sukcesem? Co pisaliście? Weryfikują mi 2 płatności i może by faktycznie napisał zamiast czekać..?

Jak mam 3 fake numery to uda mi się coś uzyskać z dispay pledge czy jak to się zakończy? Według prostej instrukcji potrącą sprzedawcy i to mi się podoba, ale wydaje się to za piękne ...
@cebula12klocuch13: jak trafiałem na totalnego przygłupa na serwisie, który namiętnie kazał mi wysłać maila to zaczynałem lamentować, że to jest skomplikowane, że na Ali nie mam takich problemów, że chyba canceluje to zamówienie.. Litował się nademna i sam wszystko załatwiał. Pozostali robili to bez zajaknięcia.
@fanfarek:

Thank you for waiting. I checked on your order and I can see here that your order was cancelled because the seller failed to ship your order on the shipping deadline.

00:42:53

The seller should ship your order on 2015-01-29. But the seller failed to ship it. However, you were refunded for this order.
00:42:54

... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#!$%@?. Sprzedawca chciał wysłać, ale pisał