@marianitalian: nie obstawiasz klasowych meczy (liga mistrzów itp.) tylko najlepiej żenśkie mecze bo #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°) grasz tylko Under i grasz na wyczucie. przykłady

Był mecz Galata Real chyba i można powiedzieć, że poziom NBA. było 50 pkt. w pierwszej kwarcie, a w drugiej 25 więc nie wiadomo jak dalej - nie obstawiałem

Był mecz żeńskiego pucharu, w pierwszej kwarcie 23 pkt. w drugiej kwarcie

1 kwarta - 23 pkt
2 kwarta - 28 pkt
3 kwarta - 30 pkt.

Pomyślałem - w ogóle nie rzucili ponad 30, a taki dobry Under w 4 kwarcie (mniej niż 36.5) to postawie (kursy zawsze są 1.70-1.90 w zależności od buków, ale nigdy nie schodzą niżej dlatego to żyła złota). Pod uwagę również brałem to, że pod koniec 3 kwarty wynik był 40:42 więc przy
@marianitalian: no mi się zdarzało w ciągu 4 godzin obstawić tylko 2 mecze, ale to ja - szkoda mi było kasy bo byłem sporo na minusie, zaczynałem od piłki nożnej, a jak zacząłem od kosza i tylko wygrywałem to już nie zmieniałem sposobu grania
@szancik: no ogólnie dzięki za tipa, ale tego nie rozumiem:

Pod uwagę również brałem to, że pod koniec 3 kwarty wynik był 40:42 więc przy minimalnej przewadze drugiego teamu i już końcówki meczu nie będzie im się chciało grać to nic tylko obstawiać xD i się nie myliłem.

To przy takim zbliżonym wyniku powinni ostrzej grać i walczyć o zwycięstwo = więcej rzucać ???