Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@konradooos: @Lim3:
nie wiem, jak mozna sobie takie cos z wlasnej woli zrobic, mnie wizja tego przeraza i odrzuca xD. W sensie samej procedury zrobienia tego, nie wygladu czy cos.
Bo wyglada spoko i smakowicie xD. Fajna atrakcja, nie przeszkadzalaby mi.

Za nieestetyczne i obrzydliwe uwazam inne piercingi typu kolce wystajace z obojczykow, tudziez jakies sztangi w tych okolicach itp.
@cykady_na_Balearach: ale nie możesz nazwać tego "gównem" skoro i tak by ci to nie przeszkadzało, a jedynie "wolałbyś bez"... gdyby ta laska naprawdę, dosłownie była wysmarowana gównem to sądzę, że by cię obrzydzała bardziej. No i ten... po co takie słowa w ogóle? "Gówno, obrzydliwe, OBLEŚNE", ogarnijcie się, połowa z was jest pewnie obrzydliwa i obleśna dla wielu innych ludzi...
@ruszka: po prostu nie rozumiem co w ty OBLEŚNEGO. Obleśne są wymiociny, gówno, wosk z uszu, tego typu rzeczy... a to jest kawałek metalu. W uchu widzisz coś identycznego i cię nie rusza, a w innym miejscu już TO TAK JAK SIĘ OSRAĆ NA RYJ, A JAK KOMUŚ SIĘ PODOBA TO BYM NIENAWIDZIŁ, przesadzone reakcje macie i tyle, psychopaci...