Wpis z mikrobloga

Pisałem niedawno o tym, że nie mogę znaleźć anime podobnego do Hunter x Hunter, w związku z czym zacząłem oglądać Sword Art: Online, które okazało się totalnym gniotem, naprawdę, przełykanie kolejnych sekund było dla mnie katorgą - obejrzałem jedynie trzy odcinki. Polecano mi też Log Horizon, ale zrobiłem sobie krótką przerwę od anime iiiii... zacząłem oglądać Log Horizon! Które jest prześwietne, po czterech odcinkach mogę powiedzieć, że to jest to, to czego szukałem. Droga, podróż, przygoda, humor, świetna muzyka i fajni bohaterowie. To lubię, jeżeli ktoś nie oglądał, a szuka anime podobnych do tych w których ja gustuję gorąco polecam!

#anime #hunterxhunter #loghorizon
  • 13
@Skyworld: Nie robiłem riserczu co do SAO, po prostu zobaczyłem że jest popularne i włączyłem. Log Horizon też włączyłem, bo dostałem rekomendację, nie sprawdzałem za bardzo ocen ani innych opinii ;)
@Finsky: Ciągle się dziwię, czemu SAO jest takie popularne, a swoją drogą się dziwię czemu tak bardzo mi się nudziło, że obejrzałem cały pierwszy sezon za drugim podejściem.
@hortu: Ja osobiście obejrzałem SAO hurtem. Nie miałem co robić ani co oglądać. SAO jest takim gniotem że podoba się każdemu w którego grupę wiekową celuję. Romans którego nie ma zaczynający i kończący się na pocałunku. Bycie badassem ubranym na czarno i machający 2 mieczami. Główny bohater to gówniarz. Akcja dzieje się w wirtualnym MMO ot przepis na sukces.Dokładamy do tego Kajiure która się de facto nie popisała i otrzymujemy odświeżony
@Skyworld: Ja jestem mało wymagającym widzem, który dosyć lubi shoneny, lecz mimo wszystko to anime strasznie mi się nie spodobało. Początek pierwszego sezonu obejrzałem z całkowitej nudy oraz to, że nie był aż tak strasznie słaby. Lecz drugą połowę (jeszcze raz gorszą) obejrzałem tylko dlatego, że nie miałem co oglądać oraz dlatego, że miałem ubaw z zakochanej kuzynki.
@hortu: Tą kuzynką autor novelki pogrążył się całkowicie. Ja rozumiem haremówka i tak dalej ale musiał dać nawet kuzynkę? Za sam ten tak pozbawiony sensu i nonstop wykorzystywany w Japonii fakt powinien dostać czerwoną kartkę.
Ja się bardziej zastanawiam co mnie skłoniło do czytania novelki. Skończyłem dopiero na 8?
Rzeczywiście początek pierwszego sezonu nie zapowiadał tego co miało nadejść.
@Skyworld: W sumie 3 pierwsze odcinki były dosyć dobre :) im dalej tym człowiek bardziej się męczy. Chociaż jak się mało wymaga, nie ma co oglądać oraz nie zna się lepszych tytułów to da radę obejrzeć.
@lmao: Widziałem, ale uważam że recenzje userów na MALu często są niemiarodajne. Porównują złe aspekty anime i nie potrafią dostrzec podobieństw i różnic innych niż te widoczne na pierwszy rzut oka, czyli np. #!$%@?ą się pięściam, a nie mieczami, muzyka tutaj była symfoniczna, a tutaj elektroniczna. Tutaj bohater ma włosy, a tutaj nie. Widać to chociażby po tym, że w polecanych do HxH jest np. Baccano. WTF? Przecież to anime ma
@tler: O Magi słyszałem dobre rzeczy, natomiast FMA oglądałem już daaawno i jest bardzo wysoko w moim rankingu :) Wzór prowadzenia historii, moim skromnym zdaniem.