Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z http://www.e-papierosy-forum.pl? Chciałem wystawić w dziale Kup Teraz parę rzeczy na sprzedaż, ale nie widzę nigdzie przycisku Nowy Temat :/ W regulaminie działu nie ma żadnej informacji jakie warunki trzeba spełnić, żeby mieć możliwość postowania w tym dziale. Ktoś coś wie? Mam tam 50 postów nastukane.

#epapieros #epapierosy
  • 13
  • Odpowiedz
@Lanc: bo musisz należeć do tzw "grypy bazar", do której można się dostać po poleceniu kolegi z forum, itp. Zrobili tak bo za dużo przekrętów było
  • Odpowiedz
@ziemniac: znalazłem info w głównym regulaminie forum.

3. Aktywna sprzedaż jest możliwa jedynie przez zweryfikowanych użytkowników forum. Weryfikacja następuje na wniosek użytkownika wysłany do moderatora lub administratora forum za pośrednictwem prywatnej wiadomości.

4. Aby przejść weryfikację użytkownik powinien posiadać: co najmniej 3 miesięczny staż na forum, 20 napisanych postów (wg wskazań licznika postów), nieposzlakowaną opinię na forum oraz otrzymać polecenie innego, wcześniej zweryfikowanego użytkownika forum.


Ciut za dużo wymagają >.> I
  • Odpowiedz
@Lanc: ja korzystam, nawet jakies zakupu sie zdarzaly. Dla niezweryfikowanych uzytkownikow jest dzial Portale Aukcyjne, gdzie mozesz wstawic link do tego co chcesz sprzedac.
  • Odpowiedz