Wpis z mikrobloga

mireczki, idę na rozmowę o pracę do kina :D rzuccie z 5 plusików, co by się udało. rano złożyłem cv po 20 minutach telefon. dorobić zawsze warto :) wczoraj z rozmowy w pubie nic nie wyszło, debil przez telefon mówił - nie ma sprawy, że nie pracował Pan jako kelner, robota jest bardzo łatwa, na rozmowie rzucił tylko, że prezencja jest, ale nie ukrywa, że szuka kogoś z doświadczeniem. cep. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rozmowakwalifikacyjna #praca
  • 7
@bleki: 5.60 i 6 biletów za darmo w miesiącu. jestem studentem i po prostu chcę dorobić na swoje wydatki:) a mam tam dwie znajome, atmosfera super, mało pracy (bo to kino w galerii, do której mniej osób przychodzi). a pracy poszukac i tak muszę bo postanowiłem coś ze swoim życiem zrobić:) i się cieszę.
@bemo: Tak na marginesie to straszne żydy. Płacą tak mało i jeszcze tylko 6 biletów? Powinno być bez ograniczeń. Co im zależy, że pracownik obejrzy sobie za darmo film... Dla mnie jest to nie do pomyślenia takie żydowanie. Tak samo jak kucharze w restauracjach co cały dzień głodni gotują bo szef skąpi im jednego kotleta, którego sami zrobią...
@ethics: wiem, ale tam mam dogodne połączenie autobusowe no i się nie narobie, i ekipa przyjemna:) luz mirku, ja potrzebuję tylko na fajki i piwo + wyjście gdzieś z jakąs laską raz na x czasu