Wpis z mikrobloga

@Lanc: Nigdy nie rozumiałem o co chodzi z tymi sterami od AMD... Sam miałem kilka kart od ATI/AMD jak i Nvidii i w sumie z tymi drugimi było więcej problemów. :P Nawet teraz żeby mieć monitor podłączony przez HDMI do GFa trzeba wgrywać fixy na pełny zakres kolorów.
@Murzinio: to się nazywa fanbojstwo ;) Jak nie ma jak obrzydzić kupującemu konkurencji to się pisze o sterownikach. Z którymi owszem, były problemy, 7 lat temu. Od momentu premiery hd4850 sterowniki od AMD są bdb i jak dla mnie bez problemów.
@Lanc: No ja w sumie ostatni raz miałem problemy ze sterami na ATI Radeon 9800 Pro (nostalgia ( ͡° ʖ̯ ͡°)) jeśli chodzi o ATI/AMD. :P Na X1600Pro nie było już problemów. Chociaż z drugiej strony najnowsza karta od AMD jaką mam to HD 4890, siedzi w blaszaku brata. Ale możliwe że przerzucę się za rok-dwa na coś nowszego od nich bo GTX970 ze względu na problemy
@Murzinio: Wut? :D Przecież na HDMI jest pełny zakres kolorów, co najwyżej niektórzy muszą tak ustawić w opcjach sterownika. Nie ma mowy o wgrywaniu czegokolwiek. :) Co do AMD to miałem przez ostatnie lata karty tej firmy i w sumie nie pamiętam jakiś większych problemów ze sterownikami. No, może oprócz tego że żadna gra z serii Fifa mi nie działa poprawnie - tutaj nie pomagał nawet format. :D
@Murzinio: To już chyba nie jest aktualne, u mnie bez instalowania żadnych dodatków jest dostępny pełny zakres i po aktywowaniu go poprawiają się kolory. Aczkolwiek z ciekawości poszukam informacji na forach.