Wpis z mikrobloga

#nierozumiemludzi #wtf Właśnie wróciłem z treningu, mam sparingi przed zawodami. Cholera jasna sparuje z gościem ,który chodzi na treningi 2.5 razy dłużej ode mnie. Trener każe mu sparować lewą ręką, ja obiema. Wiadomo jest to duże utrudnienie ale od czego są uniki ? Wyprzedzałem kilka jego ciosów, sparowałem tak jak ze swoim znajomym na moim poziomie. Po walce jak spytałem o co chodzi ( klnął podczas walki ) Odpowiedział ''dobrze wiesz, że nie możemy cię uderzyć mocniej a ty zachowujesz się jak cham'' ##!$%@? Bardziej doświadczony zawodnik to mówi, jak by nie mógł odbierać moich (w porównaniu do niego) słabych ciosów #jakzyc #gimbazaproblems
  • 6
@ppj: Chodzi nas tam kilkunastu i tylko gdzieś szóstka z nas jest lepsza ( reszta po prostu się opieprza ) Rzec można - jestem najlepszy wśród najgorszych najgorszy wśród najlepszych. Nie było mojego stałego sparingpartnera więc trener każe ze starszymi. (swoją drogą sparowałem 2 rundy wcześniej z jednym z najlepszych u nas to tylko śmiał się i wkurzał , że nie może mnie uderzyć ale za to kilka razy szybszy więc