Wpis z mikrobloga

#nootropy #noopept #coluracetam

W lutym poświęcam się dla dobra mirko. Rozpoczynam miesięczny test substancji zwanej "coluracetam". Wszystko będzie opisywane tu na mirko. Długo się nad tym zastanawiałem, bo to nie jest przebadany noopept, tylko proch który jeszcze nie wyszedł poza labolatorium i nie ma wiele informacji na jego temat.

Ale chcącemu nie dzieje się krzywda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie będzie nowych wpisów z tego konta to nie kupujcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
@Limitless: Wielu to przeżyło. Doraźnie nie poczułem efektu, ale po całej paczce - wystarczyło na około 2 tygodnie z aniracetamem, noopeptem i PEA - mierzalność w testach pamięciowych, arytmetycznych, koncentracji poprawiła się w minimalnym stopniu po zaprzestaniu suplementacji.
  • Odpowiedz
@Limitless: Serio warto ryzykowac zdrowie dla niesprawdzonego racetamu? Jak jestes tak zdeterminowany to lepiej uderzaj w stimy mph/eph/pea ,a odczujesz prawdzie działanie, a nie smyranie na poziomie imo placebo (pira, noop)
  • Odpowiedz
@tler: Methylphenidate - ephedrine, a ostatniego nie znam. Obydwa są wyniszczające dla tkanki nerwowej na dłuższą skalę.

@rafalinho007: prawie wszystkie stymulanty są szkodliwe, noopept jak i coluracetam w założeniu mają usprawniać procesy umysłowe od podstaw, a nie pobudzać. Nie interesuje mnie chwilowy skok wydajności dzięki stymulantom, tylko stopniowe usprawnianie umysłu. Półtora miesiąca temu osiągnąłem pierwszy raz 160 iq, poprzednio robiłem je 3 razy od kiedy się usprawniam dietą i racetamami.
  • Odpowiedz
@rafalinho007: Na chwilę obecną obracam swoją i cudzą kasą na giełdzie, oraz prowadzę własny biznes związany w pewnym sensie ze zdrowiem - ale uprzedzając pytania które już otrzymywałem - nie, nie zajmuje się sprzedażą nootropów.
  • Odpowiedz
@Fooji: Mam znajomego psychologa który robił mi testy. Najbardziej wiarygodne są te od mensy. Pewne porównanie dają też te testy, gdzie musisz wysłać sms aby dostać wynik, bo zniechęcają do wielokrotnego robienia tego samego testu - bo po kilku razach to i małpa zrobi dobry wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te online są jako tako, jak uzyskasz pomiędzy 140-160 pkt to jest to wysoki wynik. Pi razy
  • Odpowiedz
Pewne porównanie dają też te testy, gdzie musisz wysłać sms aby dostać wynik


@Limitless: No właśnie liczyłem, że może znasz inne , niz te wyłudzacze. Pewnego razu kumpel, który jest raczej średnio bystry po dwóch piwkach postanowił sobie rozwiązać taki test. Po tym jak zapłacił, otrzymał wynik 129. radość trwała niedługo, bo go uświadomiłem, że nie zapłacił 2,48 za sms, ale ponad 10 zł :)

Ja znalazłem coś takiego http://iqtest.dk/, niestety
  • Odpowiedz