Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś gdzie w #lublin można kupić bardzo ostre sosy? I nie chodzi mi tu o Tabasco czy Sriracha tylko coś o wiele ostrzejszego typu Mad Dog ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lublin
  • 19
  • Odpowiedz
@szymon_jude: No co? Lubię ostre smaki. Chcę spróbować czegoś nowego. Mam Srirache i Tabasco Habanero. Doprawiłem też Tabasco Habanero mielonymi papryczkami peperoncini ale dalej szukam czegoś ostrzejszego. W necie jest kilka sklepów z takimi specyfikami ale koszt wysyłki to nie rzadko 10-15 zł. Dlatego szukam czegoś na miejscu.
@RolnikSamWdolinie: Byłem ostatnio w Makro, a do Selgrosa zaglądam kilka razy w miesiącu. Niestety nic ostrzejszego niż Sambal Oelek nie
  • Odpowiedz
@adam-kaszeba: @kokson: Byłem w Delimie w Olimpie i niestety nie ma tego typu ostrych sosów. Są jedynie sosy chilli (orientalne) i Tabasco
W Auchan z takich specyfików są tylko sosy zapostowane przez @zmrok123. Można kupić zestaw (3 warianty) lub na sztuki. Zestaw kosztuje 16,38, a 1 sztuka 7 z groszami.
Co do sosów to z tego co zauważyłem to West Indian jest najostrzejszy. Jest moc ale
Nivis - @adam-kaszeba: @kokson: Byłem w Delimie w Olimpie i niestety nie ma tego typu...

źródło: comment_N6uVI45Z2m4h3rEMvJyS7dAIrFLynEDV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nivis: Uaaaaa no to sorki, niepotrzebnie wysłałem cię do olimpu, niemniej jeszcze z pół roku temu były tam prawdziwe petardy. Widocznie zapotrzebowanie było znikome i zlikwidowali. Jak tak dalej pójdzie to niedługo w sklepach będzie cebula,, ziemniaki, chleb, kaszanka i serdelki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nivis: dziś tez byłem w Auchan i widziałem te zestawiki , kupilem sambal olek i jakieś mieszanki papryk chili. Zaraz bedzie pizza na kolacje to zobaczę czego są warte.
  • Odpowiedz
Odkopuję temat. Kiedyś faktycznie było coś w TK MAXX, ale już wszystko poszło - kontaktowałam się, nie planują sprowadzać, a szkoda - były tam super rzeczy takie jak Iguana czy Melindy. W końcu się wkurzyłam i założyłam swój własny sklep - wciąż się rozbudowuję i powiększam asortyment ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i jest możliwość odbioru osobistego w Lublinie :)
Zapraszam, może coś wpadnie w oko. [ w
  • Odpowiedz