Wpis z mikrobloga

#prawo #uk ##!$%@?
#zwiazki #rozowepaski

Kiedyś pisałem jak Polki w UK dymają mężów wykorzystując prawo, które działa tylko przeciwko facetom.

Baba to święta krowa.

Ona non-stop miała facetów, którzy w nią siano pompowali, a potem wszyscy niby ją bili, niby się znęcali. Ten typ tak już ma”.

Równe prawa?

dy w zeszłym roku opisywaliśmy sprawę ojca odsuniętego od swego dziecka przez przychylne matce prawo (PE nr406), można było tylko podejrzewać, że do Redakcji zgłoszą się kolejni ojcowie, walczący o prawo dostępu do swoich dzieci. Jednak dopiero w trakcie śledztw nowych przypadków wyszło na jaw, jak wysoce utrudniona jest ich walka. Oto jedna z najbardziej bulwersujących historii.

http://www.polishexpress.co.uk/prawa-ojca-w-uk/

Dlatego najlepiej nie mieszkać razem.
  • 9
@petalchaser: ja się zastanawiam, gdyby w Polsce były zasiłki dla kobiet takie jak w UK i prawo też takie, że ruchaj sie z kim chcesz a w razie problemu aresztujemy byłego.

Czy też by była taka patologia wśród dziewczyn.
@SUQ-MADIQ: Czasami, jak czytam akta spraw rodzinnych, to sobie myślę, że niektóre kobiety mają nieograniczoną wyobraźnię.

Przykłady (pomijam przyadki ekstremalne ocierające się o chorobę psychiczną i sytuacje, gdy oboje byli siebie warci):
babka wylicza koszty utrzymania syna i podaje kilkaset funtów wynagrodzenia opiekunki, tylko że syn ma 17 lat;
wysyłanie półnagich zdjęć byłemu mężowi z tekstami typu, że nowa partnerka nie ma takiego tyłka;
dowiedziałam się też, że matce nie można