Wpis z mikrobloga

#wykopoleca #spotify

POLECAM wszystkim SPOTIFY - nie spodziewałem się, że to tak dobrze działa. Premium przez pierwszy miesiąc za friko, potem 20zł/miesiąc. Można też używać spokojnie wersji free, która niestety ma reklamy między utworami raz na jakiś czas. Jest też wersja unlimited za dyszkę miesięcznie, która tę wadę (praktycznie jedyną) likwiduje.

Wyszukiwarka i polecanie działa fenomenalnie, Last się chowa zwłaszcza, że można od razu kawałki przesłuchać w pełnej wersji... A to wszystko z oszałamiającą prędkością, kawałki lecące z dysku potrafią się wolniej startować niż utwory w Spotify

Polecam każdemu chociaż spróbować pobawić się tym przez kilka chwil, nie będziecie żałować.
  • 13
@jigsaw96: No i nie o kwestię kasy tutaj chodzi, bo te 20 zł miesięcznie to nie jest jakiś mega majątek, a dostajesz takie torrenty bez potrzeby ściągania i przesłuchiwania najpierw na youtube. Do tego wersja na telefon czy tablet...
@jigsaw96: Też wczoraj byłem takiego zdania, po poużywaniu przez godzinę nie zastanawiałem się nad wybraniem darmowej opcji premium.

Dostajesz masę muzyki, której nie znałeś od danego wykonawcy wraz z remixami czy występami gościnnymi na cudzych albumach, wszystko działa tak samo jak z normalnego odtwarzacza tylko nic nie musisz mieć na dysku.

Jakie ja dla tego widzę użycie? Nie muszę już przeszukiwać lasta w poszukiwaniu potencjalnie interesującego mnie wykonawcy, nie wchodzę na
@Werbel: słyszałem że moich ulubionych zespołów nawet nie ma tam ujętych. Dla ciebie to na pewno dobre rozwiązanie, ale ja słucham zupełnie innej muzyki i krótko mówiąc nie jestem "targetem" tego programu