Wpis z mikrobloga

@ateibok: Nastawienie normalne, nawet miłe, ale nie to co na Węgrzech. Trochę się wzbudza zdziwienie. To Ty jesteś atrakcją turystyczną. ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Dużo cyganów, więc może być niebezpieczne. Piękne kobiety, szczególnie te pół-cyganki, ale to Cię chyba nie interesuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę syf, poszedłem zwiedzać pustostany to wszędzie była kupa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lux_inspirati: Dzięki za info! Słyszałam różne, skrajne opinie, że tanio, miło, genialne jedzenie, albo że bida aż piszczy, a kobiety prostytuują się przy wjazdach do swoich wiosek. Zawsze intrygował mnie ten kraj.
  • Odpowiedz
@lux_inspirati: stacja lpg jedna na wojewodztwo, ceny dla polakow mnozone razy euro czyli drozej niz w pl, kiepskie drogi na prowincji - tyle wad :)

z zalet: pyszna kuchnia, ladny krajobraz, cieplejszy! klimat chociaz to tylko 300+ km na poludnie, ogolna sielanka i zabawa na kazdym kroku, bylem kilka razy i wole swoj hajs zostawic tam niz nad cebulobaltykiem albo u knurow gorali :)
  • Odpowiedz
@ateibok Bieda jest, ale tak jak w Polsce 10-15 lat temu. Teraz weszli do unii to się rozwijają, zdarzały się wyremontowane nowocześnie domy. Młodzi udzie nie-cyganie których spotykałem ubierali się jak u nas, mieli komórki itp... To raczej starzy ludzie są jeszcze zacofani. Sebixów też spotkałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spotkałem chyba prostytutki-cyganki, ale nie korzystam z takich usług. (
  • Odpowiedz