Wpis z mikrobloga

ten post jest jak papierek lakmusowy, ewidentnie wskazal ze wykop ma srodowisko gówniane. pozdrawiam wszystkie spirdoliny, wiedzcie ze jestescie zerami i juz tego nie zmienicie, wasze dzieci beda se myslaly o was: "Boże czemu mnie spłodził taki #!$%@?" i beda mialy racje.
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Colos: Igrzyska śmierci... o ja #!$%@?. Rzeczywiście. Całą pierwszą część czeka się na te pieprzone igrzyska, jakiś dramat tam pokażą, będzie super klimat, taaakie pole do popisu... A tu pokazane tylko kilka scen i koniec tytułowego wydarzenia, ani dramatyczne, ani nie skłania do refleksji, ani nawet jakaś super akcja. Odbębnione coś w okół czego kręci się cała fabuła.

Ida - spoko pokazali sytuację żydów i jak wyglądała ich sytuacja, ale jedno się nie zmieniło:
https://www.youtube.com/watch?v=S8qmuTIqsZk
To już lepiej książkę
  • Odpowiedz
@tony_soprano: Każdy ma inny gust, dla mnie Dwunastu gniewnych ludzi to jeden z najgorszych filmów jakie oglądałem. Każdy szuka w filmie czegoś innego począwszy od ciekawej, zaskakującej fabuły, zwrotów akcji poprzez efekty specjalne, grę aktorską, psychologię postaci, muzykę, emocje zarówno bohaterów jak i widzów.

Dla mnie najważniejsze w filmie jest to żeby fabuła czymś mnie zaskoczyła, zaintrygowała, a jak tego nie ma to ewentualnie film może uratować muzyka bądź emocje
  • Odpowiedz
emocje które wywołują poszczególne scenki (śmiech, smutek, wzruszenie, utożsamianie się z bohaterami)


no ale przecież tam to jest. Różne postrzeganie wydarzeń, różne reakcje, które właśnie wywołują emocje u oglądającego. No ale ok, wyjaśniłeś, szanuje zdanie. Aczkolwiek ciekawi mnie jakie filmy uznajesz za dobre skoro tak wiele powszechnie uważanych za takie, wypisałeś jako złe.
  • Odpowiedz
@Zircon: dobra beka, wiele filmów to typowe block bustery, które nigdy nie miały mięć jakiejś głębi artystycznej ale wykopki takie specjalisty kina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

NIE WIEM CO TO MA BYĆ, ALE DŁUGI I MI SIE NIE PODOBA, JESTEŚCIE PODLUDZIE BO LUBICIE FILMY TARANTINO XDD TE SMIESZNE GIMBO FILMY O HEHE SEKSIE KLASYKI KINA

wrzucam Wam coś innego, ktoś w ogóle zna reżysera ?

bc04 - @Zircon: dobra beka, wiele filmów to typowe block bustery, które nigdy nie mia...

źródło: comment_3pkxe2tuX79i8V0kDxVRpAEUxI0UEubT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zircon: JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ZNAWCA NAJAMBITNIEJSZE WĘGIERSKIE KINO, PODKREŚLAM WĘGIERSKIE ALBO "OO PÓJDĘ SOBIE NA FILM, ALE NIE JAKIŚ FAJNY, MUSI BYĆ HIPSTERSKI, JESTEM LEPSZY BO OGLĄDAM NISZOWE KINO A WY CO NADAL PULP FICTION CZY GWIEZDNE WOJNY? JA OGLĄDAM TYLKO CZARNO BIAŁE UNDERGROUNDOWE PRODUKCJE O ŻYDACH, NUDNE #!$%@? W #!$%@?, UCZTA DLA OCZU, GDYBY BYŁO CIUT DŁUŻSZE
  • Odpowiedz