Wpis z mikrobloga

Mirki! Ponawiam pytanie:
Czy znaleźliby się chętni na shard Ultimy Online, z GM i całym cyrkiem włącznie?
Wydaje mi się, że to świetny pomysł, zwłaszcza że ta gra jest na tyle "elastyczna", że można będzie robić różne eventy związane z rzeczami dziejącymi się na wypoku itd. Jakieś afery zbożowe/żydowskie/moderacyjne lub po prostu poklepiemy sobie MB jako bossa grupowo :)
Z mojej strony mogę poświęcić stacjonarkę, która i tak chodzi 24/7 jako serwer - a że shardy 10 lat temu działały na gównianych komputerach i łączach, to przypuszczam że wystarczy.

No kaman! :)
Trzeba nam kilka osób, później ruszymy z "kampanią" jak już będzie stał, to i nowi się zainteresują. No jak nie na wykopie to nigdzie nie da rady już stworzyć shardu.

#grajzwykopem #gry #ultimaonline
  • 3
@wielka_glowwa: Tylko trzeba mi pomocy :)
Dzisiaj mam wolne i jestem w stanie opracować podstawowe sprawy dzisiaj, tylko ne wiem, jak się za to zabrać. Na UO zjadłem zęby, czas i w ogóle, ale serwera nie stawiałem. Jeżeli ktoś ma jakieś pojęcie, to bardzo chętnie postawie wg instrukcji. Jeżeli nie to sam dojdę.
Ogólnie shard początkowo będzie zapewne na jakichś domyślnych ustawieniach, skryptach i mapie. Jak się okaże jakimś większym sukcesem