Wpis z mikrobloga

Rybitwy to są małe #!$%@?. Co jakiś czas chodzę karmić kaczki. Jak tylko podchodzę to całe stado rybitw już podlatuje i się czai. Rzucam chlebek w stronę kaczusi a te małe #!$%@? w locie łapią ten chleb i #!$%@?ą. Jak im się nie uda, to atakują kaczunie i wyrywają im ten chleb z dziobów. Kaczuszki są mądre i dostojne więc nie zniżają się do poziomu rybitw tylko podchodzą bliżej i czekają aż te durne ptaszyska się uspokoją, zaspokoją dwój głód i dadzą im w spokoju zjeść. I nie to, że nie potrafią łapać jedzenia w locie czy się przepychać, bo potrafią. Kaczunie po prostu są na takie przepychanki za dobre.
Pić related - na pierwszym planie członek spisku w sektorze usług pralnianych przeciwko czystości ludzkich kurtek - gołomp.
#kaczki #truestory #zwierzatka #rybitwycwele
Pobierz
źródło: comment_I4uaazpFmlObFgYiOhLOMVrJ6rBGm9ri.jpg
  • 73
@licuri: a może klamalam i tak naprawdę jestem pterodaktylem? Albo was zwiodlam i tak naprawdę się nie przebralam hmm? I teraz wszyscy będą szukać dinozarła a ja będę wcinac moje tłuste kaczki :3
@kote: nawet spiderman nie ukrył swojej tożsamości przed wszystkimi a co dopiero jakiś tam kot! Poza tym kaczki Cię zdradzą: widziałaś kiedyś kaczki zajadające się twarogiem w towarzystwie kota (przebranego lub nie)?
@licuri: jest nasza, bagiety zamkno barbarzyńczyce na 48 a potem już tylko dożywocie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem.
@kote: to już nie ma znaczenia. Jesteś otoczona. Poddaj się, a postaramy się o łagodny wymiar kary. Kaczki oczywiście konfiskujemy. Dla celów... dowodowych, oczywiście.
@kote: niestety, nikt Ci nie uwierzy, na wszelki wypadek mam ss'y tej konwersacji gdybyś chciała usunąć. Oddaj kaczuchy, strój dinozarła i oddaj się w ręce policji. Dostaniesz łagodniejszy wyrok za współpracę is skruchę!
@kote: dysponujemy zeznaniami ze strony ze śmiesznymi obrazkami, w których @kote otwarcie przyznaje się do dokonania zarzucanego jej czynu. Moja niechęć do kaczek nie ma tu nic do rzeczy. Ja tylko te kaczki dostarczę na posterunek gdzie zostaną wzięte w depozyt.