Wpis z mikrobloga

Drodzy użytkownicy,

Miło mi poinformować że BitMarket.pl jako pierwsza giełda w Polsce uruchomił możliwość zasilania swojego konta gotówką. Od dzisiaj nie musisz weryfikować swojego konta bankowego aby dokonać zakupu kryptowaluty - wystarczy że udasz się do jednego z 3500 sklepów sieci Żabka i dokonasz wpłaty gotówki.

Aby dokonać wpłaty gotówkowej, wystarczy w panelu BitMarket.pl wybrać opcję "Wpłać PLN", wpisać żądaną kwotę w polu "Zapłać gotówką" i wydrukować kupon wpłaty. Za pomocą tego kuponu można dokonać wpłaty w dowolnym sklepie sieci Żabka (przy pierwszej wpłacie konieczne będzie wypełnienie w sklepie formularza rejestracyjnego).

Operator sieci Żabka zastrzega sobie do 3 dni roboczych na czas realizacji wpłaty, jednak przeprowadzone przez nas testy pilotażowe płatności wykazały, że są one księgowane w ciągu kilku minut (także w weekendy). Pozwala to na bardzo szybkie zasilenie swojego konta złotówkami bez konieczności czekania na przelew ani weryfikacji konta bankowego.

Zapraszamy do korzystania z nowej formy płatności!

Z pozdrowieniami,
BitMarket.pl
#kryptowaluty
  • 12
@m00n: Właśnie nie mam, ale jeśli wieści się potwierdzą, to chyba założę. Mogliby coś na głównej stronie giełdy wstawić, bo na razie nic nie widać. Informacjom z drugiej ręki niestety aż tak nie ufam. :/
@Grzychu: ktoś sprawdzał jak szybko księgują z żabki? Jakiś limit wpłat? Czy mogę np do żabki zanieść 100k złotych:) Wtedy nie wiem czy ona to wpłaci:) czy zgarnie do torby i pójdzie do domu:) czym prędzej:)