Wpis z mikrobloga

Kłopot mam, proszę o pomoc.
Mam zlecenie ze swojej branży, ale część związana z promocją powinna być chyba zrealizowana przez jakiś dom mediowy. Niestety ten, z którym poradzono mi się skontaktować, jakoś nie kwapi się do współpracy, a jutro muszę dać ostateczną cenę za realizację pracy.
Zatem, czy ktoś z Was mógłby oszacować koszt przeprowadzenia:
1. kampanii banerowej na co najmniej 5 serwisach lokalnych/regionalnych: formaty zróżnicowane i dostosowane do serwisu: co najmniej wideboard, triplebillboard, double billboard, winieta z założeniem co najmniej 3 mln odsłon dla wszystkich serwisów łącznie; wysyłka mailingów graficznych, geotargetowanych do mieszkańców województwa w pierwszym tygodniu kampanii do baz mailingowych zawierających co najmniej 300 tys. kont.
2. osiem emisji publikacji prasowej w 4 dziennikach regionalnych lub ogólnopolskich z regionalnymi mutacjami (po 2 emisje w każdym tytule, na stronach prawych redakcyjnych – z wyłączeniem kolumn dotyczących sportu) – każdy tytuł prasowy powinien posiadać średni nakład jednorazowy co najmniej 25 000 egz. (zgodnie z danymi ZKDP, listopad 2014; w tym 2 tytuły powinny być tytułami dystrybuowanymi bezpłatnie; nie akceptuje się tytułów o charakterze tabloidowym).

#pytanie #reklama #mailing #banery #media