Wpis z mikrobloga

Boli mnie to Mirki jak łatwo o #atencje. Wystarczy napisać byle jakie gówno i już masz kilku fanów. Kilku atencyjne gówno i nic więcej, które zostanie powtórzone za jakiś czas w inny sposób. Mimo tego że jestem tu od niedawana, #!$%@? mnie strzela widząc to jak wszystkim zależy na byciu najlepszym .

A prawda jest taka że cenię ten portal za ludzi inteligentnych, którzy są tu po to żeby w jakiś sposób mówili jak jest.

Nie wiem, może przez to że niektórzy są.

Taki głos rozsądku.

Niestety nie znam się na wszystkim. Są osoby które znają się na pewnych rzeczach lepiej. I za to jeszcze bardziej lubię #mirko

Może mnie #!$%@?ło, ale chce żeby tutaj było inaczej.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 13
@mariopablo: ostatnimy czasy napłynęło tutaj sporo lolów, nowicjuszy, multikont, nie sposób to ogarnąć, nie sposób się wykazać w normalnym trybie, ja pozostaję w swojej niszy ;-)

@mariopablo: Popatrzcie jakie są teksty w sieci. Bardzo krótkie bo ludzie już nie chcą czytać długich tekstów. Nie chce się myśleć.

To ogólna tendencja. Ja jestem nowy to fakt, ale założyłem konto bo zauważyłem intelektualne perełki badz speców w swoich dziedzinach :) Tylko to jest ważne.