Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, od jakiegoś czasu zdarza mi się wrzucić autorski astrocontent na mirko. Zazwyczaj planuję krótką notkę, ale bywa, że wychodzą z tego dłuższe teksty. Przykład sprzed godziny: wpis o mgławicy na polskim niebie.

#pytanie brzmi: pozostać z wpisami na #mirko, czy robić zamiast takich wpisów znaleziska, a potem je tylko #mikroreklama? Doradźcie proszę, co byłoby bardziej efektywne.

#kiciochpyta #astronomia #ciekawostki #decyzjanalezydociebie
  • 13
@Lipathor: @The_Kleks: Mam swoją stronkę, na której umieszczałem swego czasu teksty, ale zachciało mi się zrobić nowy szablon i... porozwalałem układ materiałów :(. Od tamtej pory nie mam za bardzo czasu, żeby siąść i zrobić stronkę na porządnie. Ale tak, będę tam agregował teksty. Kiedyś pisałem kilka lat takie teksty na pewnym forum, ale jednej nocy się straciły, bo administracja uznała, że kasują bez ostrzeżenia bazę danych z postami starszymi
@Al_Ganonim: jakoś mam wrażenie że takie rzeczy rzadko by wchodziły na główną, taka specyfika, na mirko mając swój tag i sobie zbierając powoli suby jest chyba większa szansa na duże zainteresowanie
@gnuthomson: Nie linkuj tego tak jawnie, bo to nie jest przygotowane do szerszej publiki :P
A link działa, tylko Sekcja nie ma swojej głównej strony. Jak klikniesz w link, to pojawi się menu z lewej. Aż chyba zaraz coś wrzucę na główną Sekcji.

@Elthiryel: coś w tym jest. Jak ktoś będzie zainteresowany, to i na mirko znajdzie wpisy.