Wpis z mikrobloga

@bananaboy: cześć, jako że spóźniłem się na AMA to chciałbym zadać Ci jedno pytanie- czy obecnie tj 29 stycznia 2015 można zatrudnić się w amazonie koło poznania. W internecie znalazłem informację że rekrutacją zajmuje się agencja adecco i manpower, ale na stronie adecco napisane jest że oferta obecnie jest nieaktualna. Dlatego chciałbym wiedzieć z pierwszej ręki czy istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z działem zajmującym się rekrutacją w poznańskim amazonie w celu zatrudnienia się. Wiele czytałem na temat pracy tam i wiem że istnieje duża migracja pracowników i to z różnych powodów, dlatego pytam. Pragnę jeszcze dodać że jestem zainteresowany pracą choćby od zaraz i stawiam ją sobie za priorytet. Proszę o jakąkolwiek odpowiedź. Dzięki
  • 3
@jagto89: Dobrze słyszałeś. Rekrutacją zajmują się agencje. Jeśli chcesz pracować przedzwoń do wszystkich trzech agencji (Adecco, ManPower, Randstad) i zapytaj czy dzisiaj nie potrzebują pracowników. Jak dzisiaj powiedzą, że nie to za max miesiąc pewnie będą potrzebowali.
@bananaboy: dzięki wielkie za info. Już dowiedziałem się w manpower żebym przedzwonił na początku lutego, więc po weekendzie będę uderzał. Dzięki i mam nadzieję że do zobaczenia. Pozwól że w razie czego będe jeszcze pisał po info. Na razie