Wpis z mikrobloga

Mam zagwozdkę. Jakiś czas temu zakupiłam Windows 8 przez stronę WWW. Mam normalnie klucz, wszystko legalnie i tip top. Stwierdziłam, że chyba już dojrzałam do zainstalowania tego systemu (wcześniej nie było z tym problemów). Teraz pobieram sobie asystenta aktualizacji i mi piłuje mordę, że chce abym zakupiła Windows 8.1 za jedyne 515zł. A ja chcę 8 i zrobić aktualizację. Tylko... że nie mogę tego cholerstwa nigdzie pobrać. Coś ktoś?

#microsoft #windows #windows8 #kiciochpyta #problemytrzeciegoswiata
  • 5
@Cilthal: Wszystko kupowane przez stronę Microsoftu. Załapałam się jeszcze na promocję z 7-ki z jakimś tam procentem upustowym. :-) Właśnie przed chwilą też trafiłam na tę stronę. Dziękuję ślicznie za chęci. Jednak to potrafią nieźle tutaj namieszać.
@Cilthal: Ja próbowałam przez samą stronę. A wszędzie tylko wielkimi literami WINDOWS 8.1 i 8.1. Tak samo zdegustowana już zaczęłam pytać Google'a co z tym fantem. Ale mam zboczenie też, że na Mirko zawsze ktoś pomoże. A że ładnie się zgrało w jednym czasie, tym lepiej. Generalnie staram się najpierw sama rozwiązać problem, a potem płakać. A teraz zrobiłam na odwrót. Czemu? Ah ta #logikarozowychpaskow. ;]