Wpis z mikrobloga

@Cender: Co prawda nie grałem, ale gra jest numerem jeden od długiego czasu na BGG, i wszyscy mocno zachwalają, jeśli tematyka Ci pasuje - brałbym na Twoim miejscu :) jedyny minus (zależy jak spojrzeć) to że jest dla dwóch graczy tylko.
  • Odpowiedz
@Cender: nie ma lepszej gry niż zimna wojna, to takie szachy wsród gier bez prądu.. duzo kombinacji przy sredniej ilosci elementów którymi dysponujesz, milion róznych kombinacji, super jest
  • Odpowiedz
@Niedzwiedz87: a czemu drugą bądź trzecią? to mój początek z planszówkami, ale o to się nie boję :)
@kapitan_bomba: no z tym może być problem bo nie wiem czy #rozowypasek tak często będzie z chęcią podejmował moje wyzwania :> a tematyka jest mi bardzo dobrze znana, jak patrzę w przykładowe karty to bardzo dużo mi mówią ;)
@Niedzwiedz87: może jak na planszówkę to nie
  • Odpowiedz
@Cender: Wydawnictwo Bard, tj polski wydawca Zimnej wojny znane jest z wpadek wydawniczych. Najnowsza edycja (czwarta) ma brak w postaci jednej karty a zamiast tego ma inna podwójną. Rozsyłają co prawda brakującą ale niesmak pozostaje. Edycja trzecia oraz druga poprawiona nie są co prawda bez wad ale wady przejawiają sie w postaci głównie literówek :P

W skrócie jak poprawiają bledy to jednocześnie tworzą nowe :P
  • Odpowiedz
@Cender: rózowe paski nie lubia fajnych gier. na rózowe paski lepsze jakies gierki w słówka,
glory to rome sie nawet nada dla niej,
ale Zimna wojna nie nadaje się chyba na 1 raz.
  • Odpowiedz