Wpis z mikrobloga

##!$%@? #gayalert #coolstory

Mirki, jestem w szoku!!! Ostatnio wproawdziłem w sklepie promocję na filtry samochodowe i wrzuciłem info na fejsbuka.

Napisał do mnie jakiś koleś, lvl35 i mówi, że się nie zna na autach, ale musi wymienić filtr powietrza, czy mógłbym mu w tym pomóc i od razu by go u mnie kupił.

Ja odparłem, że spoko, bo filozofii nie było przy tym. Przyjachał w końcu, koleś dziwny, wyglądał na geja, bo ubrał koszulę w paski do wymiany filtra, rurki i KOZACZKI(!), pogadaliśmy chwilę, wymieniliśmy ten filtr, zapłacił podziękował i pojechał.

Dziś rano wbijam na FB, a tam wiadomość od niego:

"ANON dzieki za filterek i pomoc. Mam nadzieje,ze do zobaczenia. Jak znow bd mial flirt do wymiany to wpadne.
Dawno nie spotkalem tak sympatycznego i chetnego czlowieka."

Ja pierole! Ja napisałem, ze nie ma za co, że luz i że zapraszam w razie czego.

On teraz mi napisał, czy wyskoczę z nim na piwo, bo jest mi wdzięczny. Odmówiłem, bo nie mieszkam tu gdzie ona, więć nie bardzo mam jak alkoholizować się, a potem wracać autem do dom. On zaproponował mi nockę u siebie!! CZAICIE TO? :O

A teraz mi lajkuje wszystkie zdjęcie na fejsie. Mirko, co robić?!?!?!?!?!? oneoeneoenoeneoe
  • 76
  • Odpowiedz
@vics: toleruję, ale spał nie będę u gościa, którego widziałem pierwszy raz na oczy, przez 20min :P

Może on nie jest gejem, może jest po prostu przemiły XD

Jednak ta cała sytuacja mnie niepokoi ;p
  • Odpowiedz
@kacperinjo: jak to już dawno spiewal tymon

dlaczego pracujemy i po co ZUS płacimy
no powiedz, moja luba, nim skusisz mnie słoniną
dlaczego jest tak ciężko i czemu nie wiadomo
współpracuj, ma dziewczyno, nie skazuj mnie
  • Odpowiedz
@kacperinjo: jesli chcesz majetnego klienta, ktory bedzie pompowal w twoj interes (xD) kase, to go ruchnij. Taki jest byznes w dzisiejszych czasach, by utrzymac sie w branzy, trzeba byc zdolnym do poswiecen
  • Odpowiedz
@kacperinjo: gdy następnym razem coś Ci zaproponuj to powiedz że dziewczyna Ci nie pozwala, czy że idziecie do kina? nie ważne że jej nie masz, ważne by wiedział że nie jesteś gejem XD
  • Odpowiedz