Wpis z mikrobloga

@James_Earl_Cash: chyba zartujesz

- kurs C -

Najpierw musisz zrobić C,


czy wymaga to ponadprzecietnej inteligencji lub umiejetnosci wykraczajacej poza checi i mozliwosci kogokolwiek

potem C+E,


jw.

kurs na przewóz rzeczy (280 godzin),


280/40 = 7dni sumarycznie

musisz przejść psychotesty, być niekaranym.


Ty naprawde chce mnie smiechem tu dziabnac co ?

W Polsce to już jest koszt ok. 10 tys. PLN


to nie jest duza kwota

w takim UK kilka razy
@bazingaxl: No ja to wiem i się z Tobą zgadzam, że w porównaniu do takich zawodów jak pielęgniarka, programista itp., to wielkich umiejętności nie trzeba mieć i zdobyć te uprawnienia łatwo. Ale tylko w porównaniu do tego typu zawodów, bo skoro byłoby to takie proste zdobyć te uprawnienia i doświadczenie to by nie brakowało na rynku kierowców. No bo powiedz dlaczego zwykli robotnicy, ludzie z magazynów, hal produkcyjnych itd. nie idą
@James_Earl_Cash:

juz tlumacze na tyle na ile moge

1. zostawiajac pielegniarke i programiste to moge podlozyc zamiast nich dowolny zawod - moze inaczej nie znam zadnego innego zawodu no oprocz prostytutek w ktorym po 3 miesiacach - rok niewielkiego wysilku mozna zarabiac 3tysl funtow netto, doslownie nie znam jak znasz to wal smialo bo wiedza cenna, nawet informatyk i to programista tyle nie dostanie a musi znac dobrze jezyk i kilka
@c4-pl-: http://www.milestoneops.com/search_results_jobs/?action=search&action=search&jobs_sublist_type=&JobCategory%5Bmulti_like%5D%5B%5D=HGV&keywords%5Blike%5D=&SalaryType%5Bmulti_like%5D%5B%5D=
https://www.gonewrecruitment.co.uk
Jeszcze bylo tego wiecej, ale pozapominalem nazw tych agencji. Ogolnie teraz styczen, luty to nie ma roboty to te stawki zjechaly troche. Np. w Andover masz £13 podstawy, (15 i prawie 17 za sobote i niedziele) ale juz nie ma tej oferty, bo nie potrzebuja teraz kierowcow (potrzebuja tylko na weekendy). A jesli chodzi konkretnie o firme jakbys chcial np. na kontrakt to jest to co-operative, Iceland, Morrisons,
@James_Earl_Cash: kolega @Maciek5000 się nie chwalił, bo siedzi w robocie i nie zawsze ma dostęp do sieci, kolega nie napisał również o żadnej konkretnej ofercie, napisał za to o fakcie, że podobno tyle można zarobić. "Podobno" to słowo klucz, więc kolega zasięgnął opinii w Mirko, by rozwiać swoje wątpliwości.