Wpis z mikrobloga

#usa #fuuriwusa

OJEZUSMARIA śnieg!

Nie wiem jak wygladaja wiadomosci w PL, ale tutaj wszyscy sa obsrani burza sniezna. Fakt dojazd do domu byl ciezki, od 9PM zakaz wjezdzania na autorstary. W radiu, TV ostrzezenia o tym jak to bedzie zle. Ma spaść ponad metr śniegu w pare godzin.

Bede dawac znac i zobaczymy.

Na jutro praca odwolana ale płacą #tylewygrac

Miałam głowę na kartku i zrobiłam zapasy alkoholu. Jesli wysiadzie prad (ogrzewanie bez pradu nie dziala) to przynajmniej % beda mnie trzymac w cieple.

Z zimnego, śnieznego CT Mariusz Max Kolanko.
  • 13
@fuurikuuri: przeczytałam mężowi Twój wpis, bo lubimy ciekawostki z usa (chcemy się w końcu wybrać na wycieczkę :))

Miałam głowę na kartku i zrobiłam zapasy alkoholu. Jesli wysiadzie prad (ogrzewanie bez pradu nie dziala) to przynajmniej % beda mnie trzymac w cieple.

po tym fragmencie, uśmiechnął się leniwie i powiedział: "Polacy..." ;)
Ale zupełnie bez złośliwości, a raczej tak, z czułością :)
@Uspavanka: Nie do konca. Wraz z kumplami z pracy wybralismy sie do sklepu alkoholowego w okolicy fimy i porobilismy zapasy. Amerykanie tez bywaja "normalni" na nasze standardy.

Chociaz widzialam na stacji benzynowej faceta kupujacego wode i od cholery drewna do kominka.

Ciekawe jest to ze w radiu i wiadomosciach mowia ludziom o takich glupotach jak - kup wode, jesli nie masz wody to napelnij nia wanne, kup jedzenie, puszki, baterie do
@fuurikuuri: W Bostonie to samo. Jutro komunikacja nie dziala i zakaz poruszania sie samochodami :D
Widze ze mamy podobny plan na jutro. Bedziemy z zona siedziec na balkonie, jesc, pic wino i goraca czekolade i patrzec jak snieg pada :D
@Uspavanka: Moj angol uwielbia francuzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zazwyczaj jest to zabawa w gwałty lub lizanie siusiakow ale zawsze jest to zabawa :P

A tak na serio to faktycznie, podroz z psem tylko dla wakacji to zly pomysl, chociaz moje 2 buldogi przezyly samolot do usa bez porblemu