Wpis z mikrobloga

@Dimetyloamina: nie chce mi się czytać tego wszystkiego, ale momentami to straszne #!$%@?*: chyba że i te linkowane teksty odwołują się do innych tekstów i dopiero razem z nimi zyskują na przejrzystości i jasności (to rak toczący czasopisma prawicowe). Poza tym wciąż właściwie nie wiem, jak JKM miałby obrażać pamięć powstańców śląskich.

*np: "Tak zwany Marsz na Zgodę organizowany przez Ruch Autonomii Śląska jest dosłownym policzkiem dla wszystkich więźniów tego
  • Odpowiedz
Panowie, przestańcie patrzeć w korwina jak w bóstwo, ten gość jest totalnie skompromitowany.


@Dimetyloamina: grunt to rzetelna wypowiedź.... bo jako bóstwo go nie uważam. Ale musisz być naprawdę głupi skoro uważasz, że pojawienie się na marszu ku pamięci pomordowanych to zdrada. Już się Korwin wypowiadał (gdzieś w wykopalisku jest filmik), że on jest na tym marszu nie dla popierania postulatów RAŚ.
  • Odpowiedz
@Siotson:

Ale musisz być naprawdę głupi skoro uważasz, że

że on jest na tym marszu nie dla popierania postulatów RAŚ.


Chyba sobie żarty robisz. Musisz byś naprawdę głupi, jeśli sądzisz, że ktoś pojawia się na jakimś marszu, bo go nie
  • Odpowiedz
@Dimetyloamina: popiera marsz upamiętniający pomordowanych, a nie organizatorów..... a jak Wipler był na marszu organizowanym przez RN to nie popierał RN tylko marsz upamiętniający odzyskanie niepodległości. Na Marszu Niepodległości jest mnóstwo zwolenników PiS chociaż RN go organizuje. Koleś weź zacznij myśleć bo aż mi przykro z twojego powodu.
  • Odpowiedz