Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że kobiety interesują się głównie rzeczami typu taniec, gotowanie, moda, uroda? A mężczyźni rzeczami technicznymi, motoryzacją, komputerami, sportem? A wiecie dlaczego? Bo taniec, gotowanie, moda itp. to rzeczy subiektywne - nie da się "zmierzyć" jak dobrze ktoś jest ubrany, jak dobrze tańczy albo jak dobrze smakuje to co gotuje, bo każdemu podoba się/smakuje co innego - więc bardzo łatwo można ukryć swoje niekompetencje. A w takim programowaniu? To jest rzecz obiektywna i możliwa do zmierzenia. Jak ci program wywali błąd, to nie możesz strzelić focha, powiedzieć i #!$%@?, mnie się podoba jak jest, a wy się nie znacie.

#rozowepaski #takaprawda
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zupa_z_kasztana:

Doskonale wiesz, że oboje znamy mężczyzn którzy wykręcają się fochem przy ocenianiu ich prac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Doskonale wiesz (a przynajmniej powinnaś wiedzieć), że nazywanie kogoś takiego "mężczyzną" (a przynajmniej: typowym) to lekka przesada.

A wmieszanie w to spraw płci to jest jakaś śmieszkowa psychologia wykopków.

Chociaż od każdej reguły zdarzają się wyjątki, różnice w psychologii mężczyzn i kobiet to fakt - a nie
  • Odpowiedz
@Goryptic:

colego, przeciez to oczywiste, ze faceci lepiej gotuja, czy tancza ( szczegolnie murzyni-raperzy i ich kocie ruchy( ͡° ͜ʖ ͡°)), jestem sklonny sie zalozyc, ze faceci nawet lepiej robia loda od kobiet( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
od kiedy motoryzacja, komputery i sport to są rzeczy bardziej obiektywne od tańca, gotowania i mody? O ile wiem to właśnie Tańce są oceniane przez innych - nie wyczyny sportowe.


@Kejtsi: skoro do oceny są potrzebne osoby trzecie i ich opinie to raczej ciężko tu mówić o obiektywizmie.

No nie mogę, wykopki znowu myślą, że rozpracowali psychikę kobiet i są tacy ultra lepsi przez to xD


@szyba: no
  • Odpowiedz
@NevilX: Żebym to ja jeszcze sugerowała, że mężczyźni i kobiety się nie różnią - ale ciężko mi powstrzymać się od śmiechu, czytając, że kobiety mają takie a nie inne zainteresowania, bo ułatwiają im strzelenie focha. :D
  • Odpowiedz