Wpis z mikrobloga

powazyc tego co pisze


@szurszur: buhahaha a te bzdury o zbliżającej się ofensywie, czy podpisaniu stanu wojennego na Ukrainie to jak można podważyć jak nie śmiejąc się z tego?

To wy nie widzicie w nim trolla, tylko wielkiego męczennika...
  • Odpowiedz
@gangsteris: No litosci. Tego typu newsow pelno sie ukzuje na profilach obu storn takze prorosyjscy wrzucaja tu tego typu nieprawdizwe informacje i albo mi pokazesz ze ich za to krytykujesz albo uznam że atakujesz go za poglady a nie zamieszczanie tego typu informacji. Czekam.
  • Odpowiedz
@szurszur: mnie denerwuje bo co chwila zmienia konta i co chwila muszę dodawać nowe do czarnolisto.
Poza tym czy to jest normalne? Operowanie na 5 loginach i ciągle zaglerki z procedura usuwana? Po co on to robi? Nie może porostu na 1 koncie normalnie pisać ?
  • Odpowiedz
@internetowyjanusz: nie siedze nonstop na wykopie i nie czytam wpisów sprzed 2h odrazu po wejsciu.
Piszesz tam o normalnej dyskusji..ciężko z kimś dyskutować kto kasuje konto , zakłada nowe i udaje ze jest kimś innym. A i kasuje posty gdy o to pytaja. Ja widze hipokryzję. Nie zauwazyles ze zabawy z 5 kontami, kasowaniem ich wckolko jeszcze zwiększyły liczbę hejterow? Gdybyś miał jedno normalne konto, używał czarnolosto i zlewal hejterow mialbys
  • Odpowiedz